Motor Lublin przygotowuje się do kolejnego meczu w Ekstraklasie.
Co się wydarzyło?
Zespół Mateusza Stolarskiego rozpoczął sezon 2024/25 od dwóch spotkań, w których zdobył 2 punkty. Teraz czas na wzmocnienia. Dyrektor sportowy Motoru, Michał Wlaźlik, poinformował o przyjeździe nowego piłkarza.
Kto jest nowym graczem?
Jest nim Sergi Samper, Hiszpan, który grał w FC Barcelonie. W barwach katalońskiego klubu rozegrał 13 meczów i zaliczył jedną asystę. Trzykrotnie wybiegał na boisko w Lidze Mistrzów i grał u boku m.in. Leo Messiego, Neymara czy Andresa Iniesty.
Jakie są szanse na transfer?
Transfer jest bliski finalizacji. Piłkarz jest już w Lublinie i trwają testy medyczne. | Data | Wydarzenie | | --- | --- | | 2024 | Sergi Samper opuszcza FC Barcelonę | | 2019 | Sergi Samper dołącza do Vissel Kobe | Motor Lublin aktualnie zajmuje 12. miejsce w Ekstraklasie, z 43 punktami, 10 zwycięstwami, 13 remisami i 11 porażkami.
Co dalej?
Kolejny mecz Motor Lublin zagra w niedzielę, 4 sierpnia, o 14:45 przeciwko Koronie Kielce. Prawdopodobnie do tego czasu Sergi Samper zostanie piłkarzem lublinian.
Motor Lublin Hub